بازدید سایت

ما 148 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

امروز در قرن بيست و يكم و در سال 2015 ميلادي، هياهوي رسانه هاي پر زرق و برق و به اصطلاح خودشان فول اچ دي و تبليغات رنگارنگ از اروپا و سواحل تفريحي آنتاليا تا سانفرانسيسكو و برج هاي سربه فلك كشيده پاريس و در عصر اينترنت و ارتباط با كل دنيا، هستند جواناني كه رفتن به سواحل روخانه زيبا و دلنشين روستاهاي محروم، و كمك به آباداني اين مرزو بوم را به تمام اين تبليغات ها و شارلاتانيزم هاي رسانه اي ترجيح مي دهند .

بله، هستند كساني كه با وجود فراهم بودن امكانات مناسب رفاهي و تحصيلي در كشور هاي غربي و شرقي، دل در گرو ايمان نهاده و در پاسخ به فرمان امام امت(ره) كمر همت به جنگ با استكبار و شيطان بزرگ بسته و به خدمت به محرومان مي پردازند كه يادآور جمله معروف امام يعني "بزرگترين مبارزه با آمريكا خدمت به مردم است" مي باشد.

 

چاف نت


هستند جواناني كه رفتن به آخرين نقاط محروم روستايي كه مسئولان جز براي انتخابات و جمع كردن آرا به آنجا نميروند را به اروپا و رنگ و لعابش ترجيح ميدهند. روستاهايي كه مادران باردارش به خاطر نداشتن راه ارتباطي جان خود را در سرماي زمستان و عبور از جاده هاي پوشيده برف از دست مي دهند... روستاهايي كه در گرماي تابستان تنها 30 دقيقه در طول هفته مجاز به استفاده از آب شرب هستند، و يا روستايي مانند سيلاب كلوار كه حداكثر سهمش از تكنولوژي دكل هاي برق است.

هستند جواناني كه دل از خوشي شسته، يا نه، بلكه دل به خوشي بيشتر زده اند كه در كنار مستضعفين دعاي فرج بخوانند كه الهي عظم البلاءشان بهتر به گوش آسمان برسد..
لبيك يا رهبرا... لبيك يا اماما... لبيك گويم بار ديگر كه گمنامان عرصه جهاد و شهادت در كنار درس و دانشگاه، تور تقويت ايمان و تلاش را در همين نزديكي هاي دوره افتاده برگزار مي كنند تا روزي كه به دست همين مستضفين كوخ نشين بر بلنداي كاخ سفيد پرچم حزب الله هم الغالبون را علم كنيم.

چاف نت

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد