telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 62 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

 بیش از دو هفته قبل فیلمی از یک جوان کفن پوش در حال قرائت قرآن برای «خبرگزاری لاهیجان» ارسال شد که این موضوع به علت جعلی بودن حتی منتشرهم نشد؛ اما طی چند روز گذشته این فیلم مصنوعی در گروه ها و کانال های گیلان به شکل فزاینده ای در حال انتشار است و برخی کانال ها نیز برای جذب مخاطب با آب و تاب دادن این فیلمی ساختگی به این گونه شایعات دامن می زنند .

اما اصل این ماجرا چیست؟

 چند نفر از شهروندان و اعضای «کانال خبرگزاری لاهیجان» با ارسال فیلمی از یک جوان کفن پوش در حال خواندن قرآن در صحن امامزاده آقاسیدحسین #بازارده روستای #لفمجان شهرستان #لاهیجان مدعی شدند که این فرد پس از مرگ در بیمارستان پورسینا زنده شده است!!!! و به روستای خودبازگشته است {با ماشین های خطی! } و در جواب سوال چرایی زنده شدن خودگفته است که "به من گفته اند که پرونده ات ناقص است!".
 اما «خبرنگار لاهیجان» در گفتگو با یک منبع آگاه شهرستانی از کذب بودن خبر منتشر شده و جعلی بودن این فیلم اطمینان حاصل کرد. این مسئول شهرستانی به خبرنگار لاهیجان گفت: فردی که در فیلم مشاهده می شود، مشکلات روانی داشته و البته به مواد مخدر نیز #اعتیاد دارد. موضوع مذکور هم از بیمارستان پورسینای شهرستان #رشت استعلام گرفته شده که توسط بیمارستان تکذیب شده و هم اکنون نیز این فرد به علت بیماری در بیمارستان بستری است.

 البته با اندکی بررسی و بدون در نظرگرفتن موضوع استعلام از مسئولان ذیربط و با استدلال منطقی می توان به این نتیجه رسید که اگر فردی در بیمارستان فوت کند، #جسد وی هیچگاه در بیمارستان کفن و تغسیل نمی شود و این اعمال دینی در مسجد روستا و توسط «مرده شوی» صورت میگیرد.
منبع : خبرگزاری لاهیجان

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد