telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 73 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

طرح سالم‌سازی بانوان چمخاله، طرح سالم‌سازی چاف و پارک جنگلی توسکا عصر (پنج‌شنبه، ۲۸ تیر) با حضور دکتر جمالی نژاد، معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها افتتاح شد.

«مهدی جمالی نژاد» در این مراسم با بیان اینکه پروژه های خلاقانه و نوآورانه زیادی در این شهرستان افتتاح شد، گفت: پروژه های شهرداری چاف و چمخاله از لحاظ ابتکاری، ستودنی است.

چاف نت


معاون عمرانی وزیر کشور با اشاره به شرایط و وضعیت اقتصادی کشور و نوسان قیمت‌ها افزود: اقدامات انجام شده شهرداران در این شرایط قابل تحسین است و این‌ نشان دهنده هم افزایی و همگرایی مجموعه شهرداری و شورای شهر است.


وی با بیان اینکه شهرهای دانش مبنا و دارای محور، دانش را تبدیل به ثروت می کنند تصریح کرد: مصداق این امر در شهرستان لنگرود و شهرداری چاف و چمخاله در حال انجام شدن است و برای این امر کارهای ابتکاری و خلاقانه زیادی انجام شد.

«کمیل لاهوتی» نیز در این مراسم با بیان اینکه احداث پارک جنگلی توسکا ازجمله فضاهای گردشگری و تفریحی است که در ۲ فاز انجام می شود، گفت: این پروژه توسط شهرداری چاف و چمخاله انجام  که زمین اختصاص‌یافته برای هر فاز، حدود سه هکتار است.

شهردار چاف و چمخاله میزان اعتبار این پروژه در فاز اول را پنج میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه نیز از اواخر سال گذشته آغاز شد.
 

لاهوتی ادامه داد: ایجاد پل چوبی در بین درختان، نورپردازی، نصب آلاچیق، تأسیسات و جداره سازی از جمله کارهایی است که در فاز اول این پروژه انجام شد و ایجاد فضای بازی کودکان، رستوران چوبی، آب‌نما، ایجاد اسکله و قایق‌سواری نیز از دیگر برنامه‌های در دست اقدام شهرداری است.


وی همدلی و هم افزایی مجموعه شهرداری و شورای شهر را مهم ترین عامل پیشرفت و توسعه این شهر عنوان و خاطرنشان کرد: شهرداری چاف و چمخاله با قدمت نزدیک ۱۰ سال بعد از رشت بزرگ ترین شهر از نظر سرزمینی است و در سال های اخیر با همدلی و وحدت مجموعه شهرداری و شورای شهر، پروژه های عمرانی زیادی در حال اجرایی شدن است که پارک جنگلی توسکا اولین پارک آبی در استان گیلان‌ محسوب می شود.

لاهوتی اعلام کرد: برای پارک جنگلی توسکا پنج میلیارد تومان، برای طرح سالسمازی دریای چاف پنج میلیارد تومان و یک میلیارد تومان هم برای طرح سالم‌سازی بانوان چمخاله از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شد که امروز این سه پروژه عمرانی به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد