telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 1065 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شهردار چاف و چمخاله، احداث پارک 13 هکتاری توسکا را یکی از 6 پروژه شاخص این شهر برشمرد و افزود: سه هکتار از فاز اول مجموعه توسکا آماده شده است.

چاف نت

کمیل لاهوتی در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان، گفت: در ساحل چمخاله پروژه مکانیزه و 22 دوربین پلاک خوان پایشی برای امنیت رفاه حال مسافران و شهروندان نصب شده است.
وی اقدامات انجام شده در ساحل چمخاله را اضافه شدن پارکینگ به مجموعه،احداث المان شهری، احداث شناگاه خواهران با مجهزترین امکانات، سرویس بهداشتی، استراحتگاه و ... عنوان کرد و افزود: برای سال آینده نیز فضای ورزشی اضافه خواهد شد.
شهردار چاف و چمخاله در ادامه به طرح سالمسازی چاف اشاره و اضافه کرد: اقدامات انجام گرفته آن را در دو بخش تعریض، زیرسازی، جدول گذاری و آسفالت راه و دسترسی از میدان چاف تا دریا و در بخش دیگر ایجاد مبلمان طرح سالمسازی است که در آینده ای نزدیک فاز اول آن به بهره برداری خواهد رسید.
لاهوتی در ادامه با بیان اینکه با افتتاح طرح سالمسازی چاف امکانات رفاهی ایجاد خواهد شد، افزود: کل مبلغ طرح سالمسازی چاف و چمخاله 7 میلیارد تومان هزینه در برداشت.
شهردار چاف و چمخاله، احداث پارک 13 هکتاری توسکا را یکی از 6 پروژه شاخص این شهر برشمرد و افزود: سه هکتار از فاز اول مجموعه توسکا آماده شده است.
وی با بیان اینکه در طول یک سال و نیم 150 هزار متر آسفالت صورت گرفته است خاطرنشان کرد: انشاا…تا پایان سال از 200 هزارمتر عبور خواهیم کرد.
وی درخصوص مهمترین پروژه ملی بندر گردشگری کشور در دریای خزر اظهار کرد:طرح ویژه توسط اداره بنادر تهیه و مصالح سنگی و تجهیزکارگاه انجام شده است.
شهردار چاف، پروژه ملی دیگر را منطقه اقتصادی-استراتژیکی عنوان کرد که توسط مجلس و هیئت دولت به تصویب رسیده است.
وی اضافه کرد: در خصوص ایجاد فرودگاه نیز زمین آن تهیه، مشاور تعیین و جانمایی شده است.
لاهوتی، پروژه کمربندی چمخاله به رودسر را نیز از دیگر پروژه های ملی برشمرد و افزود: این پروژه مسیر ترانزیتی ادبیل،آستارا و مشهد خواهد بود.
لاهوتی گفت: شهر چاف و چمخاله یکی از شهرهای استراتژیکی در حوزه گردشگری است و سعی داریم تا با تعیین تکلیف اراضی مردم و سرمایه گذاری در بخش های گردشگری، احداث هتل ها، مجتمع های رفاهی و تفریحی و ایجادفضاهای سرسبز این منطقه را به یکی از بی نظیرترین شهرهای خاورمیانه مطرح کنیم.  

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد