telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 100 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ملی‌پوشان وزنه‌برداری بزرگسال کشورمان پس از منتفی شدن اردوی آماده‌سازی سطح دریای خود در شهر لنگرود قرار است از هفته آینده به میزبانی مازندرانی‌ها در شهر ساری دور جدید تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز کنند.

تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان که پیش روی خود بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی را دارد، مرحله دوم تمرینات آماده‌سازی خود را در تهران به اتمام رسانده و چشم انتظار رفتن به یکی از شهرهای شمالی کشور و برپایی اردوی سطح دریای خود است.
گویا قرار بود وزنه‌برداران ملی‌پوش کشورمان پنج‌شنبه هفته قبل عازم استان گیلان شوند تا اردوی سطح دریای خود را در شهرستان چمخاله لنگرود و به میزبانی هلال احمر این شهر برگزار کنند اما با توجه به استاندارد نبودن شرایط محل اسکان، تغذیه و تمرین میزبان برای پذیرایی از ستاره‌های وزنه‌برداری ایران، این مکان برای اردوی سطح دریای پولادمردان عملا منتفی اعلام شد.
حالا اما براساس اعلام کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری، گویا طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با مسوولان هیات وزنه‌برداری استان مازندران و شهر ساری تمامی شرایط استاندارد برای برگزاری و طراحی یک اردوی تمام عیار و مطلوب در این شهر فراهم شده و ملی‌پوشان وزنه‌برداری کشورمان می‌توانند از هفته آینده اردوی شمالی خود را در ساری برپا کنند.
تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در بازی‌های آسیایی می‌بایست با 7 ملی‌پوش به اندونزی اعزام شود، بنابراین کادرفنی در نظر دارد در پایان اردوی شمالی خود، بعد از برگزاری یک رکوردگیری رسمی از اردونشینان ملی‌پوش، استخوانبندی و ترکیب 7 نفره اعزامی به جاکارتا را مشخص کند. بهداد سلیمی، سعید علی‌حسینی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، علی هاشمی، محمدرضا براری، علیرضا سلیمانی، محسن بهرام‌زاده، ایوب موسوی، سعید محمدپور، پیمان جان، علی میری، مجید عسگری و علی مکوندی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند؛ بهترین‌های حال حاضر وزنه‌برداری ایران که کادرفنی از میان این چهره‌ها می‌بایست 7 وزنه‌بردار منتخب را برای اعزام به بازی‌های آسیایی 2018 گلچین کند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد