telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مهرداد بائوج لاهوتی با انتقاد از نحوه ی انتخاب پیراهن تیم ملی ایران برای مسابقات جام جهانی، اظهار کرد: متأسفانه با وجود تبلیغات فراوان صورت گرفته پیراهن رونمایی شده برای حضور تیم ملی در جام جهانی به هیچوجه قابل قبول نیست.

 نماینده ی مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی به “خانه ملت” با اشاره به تمسخر پیراهن تیم ملی در فضای مجازی و نارضایتیهای به وجود آمده در این زمینه بین مردم، گفت: در طرح رونمایی شده هیچ نکته ی خاصی دیده نمی‌شود و این اثر با طراحیهای خاص آدیداس مشابه آنچه برای لباسهای دیگر تیمهای ملی در جام جهانی انجام شده، شباهتی ندارد.

وی با اشاره به حذف طرح یوز ایرانی از لباس تیم ملی، ادامه داد: می‌توانستیم به جای نگاه تجاری در موضوع انتخاب لباس تیم ملی به ابعاد فرهنگی آن و حفظ شأن تیم ملی توجه کنیم.

بائوج لاهوتی با بیان اینکه جام جهانی مسابقاتی است که چشم همه ی دنیا به آن دوخته شده است، افزود: بحث مورد نظر من استفاده از کالایی با برند خاص یا کالای ایرانی نیست بلکه موضوع مورد بحث، لزوم وجود نگاه فرهنگی به طراحی لباس تیم ملی که نشاندهنده ی شأن و حیثیت تیم ملی است که باید به آن توجه شود.

 عضو هیأت رئیسه ی فراکسیون ورزش مجلس یادآور شد: مگر مسابقات جام جهانی با چه بازه ی زمانی برگزار می‌‎شود که بخواهیم از این فرصتها اینگونه استفاده کنیم لذا ضرورت دارد در طراحی و انتخاب لباس تیم ملی دقت کامل انجام گیرد.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد