telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 76 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

امام‌جمعه لاهیجان گفت: بنده از برجام به‌طور مطلق حمایت نمی‌کنم همان‌طور که رهبری به‌طور کامل حمایت نکردند چراکه این درست نیست اما هرکسی هم بگوید برجام هیچ کاری نکرده دروغ می‌گوید .

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی صدیق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک فرارسیدن روز مبعث این روز را بزرگ‌ترین حادثه تاریخ اسلام عنوان کرد و گفت: پیامبر اسلام دارای ویژگی‌های بسیاری بود، ایشان عالم، دانا، قدرتمند اما در عین حال ساده‌زیست بودند و همچون سایر مردم زندگی می‌کردند و همراه با مردم بودند.

وی با بیان اینکه امروز چه ایرادی دارد مسئولین بروند در میان مردم و مشکلات را از نزدیک بررسی کنند، افزود: در همین لاهیجان دریکی از خیابان‌ها اکثریت ساکنین آن خیابان از تأسیس یک مرکز که نمی‌خواهم نام ببرم ناراحت هستند، بنده به آن‌ها قول دادم که بروم و ببینم از نزدیک که درد مردم چیست، پیغمبر همیشه میان مردم می‌رفت و درد مردم را لمس می‌کرد مسئولین نیز باید این‌چنین باشند.

امام‌جمعه لاهیجان به مشکلات مربوط به آب‌رسانی به مزارع کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت: مسئولین باید خودشان را جای کشاورزان زحمت‌کش بگذارند، باید برای رفع مشکل آب تدابیری اندیشیده شود.

صدیق با اشاره به حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌اتفاق نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در دفتر ایشان، گفت: قرار است در لاهیجان طرحی به نام پزشک اجتماعی اجرا شود، در این طرح شهرستان به چند منطقه تقسیم‌شده و همه مردم از همه اقشار ازلحاظ سلامت شناسایی می‌شوند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد