telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 75 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

کمیل لاهوتی شهردار چاف و چمخاله با تبریک به مناسبت انتخاب سیروس بیدریغ به عنوان رئیس واحد لاهیجان و با توجه به وجود سرمایه‌های ارزشمند در دانشگاه و نقش پررنگ استادان، دانشجویان و کارمندان در توسعه استان، همکاری بیشتر واحد در زمینه انجام طرح‌های تحقیقاتی در مرکز تحقیقات شیلات دکتر کیوان مستقر در چمخاله را خواستار شد .

چاف نت

بیدریغ نیز با توجه به ظرفیت‌های بالقوه واحد لاهیجان از جمله اعضای هیأت علمی و دانشجویان به ویژه در رشته‌های شیلات و کشاورزی آن را بستری آماده برای پژوهشگران دانست و آمادگی همه جانبه واحد لاهیجان را در حل مشکلات استان و کشور اعلام کرد.

استاد فقید دکتر امین کیوان طرح نخستین پایگاه تحقیقاتی علوم شیلاتی را در سال 1375 ارائه کرد و به همین دلیل واحد لاهیجان، زمینی را به مساحت حدود 2 هکتار در منطقه چمخاله در اختیار مرکز قرار داد. در این مرکز، کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی برای گرایش‌های اصلی شیلات شامل بهداشت و بیماری‌های آبزیان، بیوتکنولوژی آبزیان، آب شناسی و آلودگی‌های آب، تغذیه و فرآورده‌های شیلاتی، فیزیولوژی آبزیان و تکثیر و پرورش آبزیان پیش‌بینی و راه‌اندازی شد.

اکنون استادان و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد شیلات دانشگاه آزاد اسلامی کارورزی، طرح‌های تحقیقاتی، پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های تحصیلی خود را در این مرکز انجام می‌دهند که حاصل آنها مقالات علمی و ایجاد راهکارهای عملی برای حل مشکلات و پاسخ به پرسش‌های موجود در این رشته است.

چاف نت

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد