telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

به دنبال حاشیه‌های ایجاد شده ناشی از انتشار ناقص فیلمی از وزیر جهادکشاورزی در جریان بازدید از کارخانه برنج گیلتاز، از سوی حجتی توضیحاتی منتشر شد.

 

در حاشیه سفر وزیر جهادکشاورزی به استان گیلان، فیلمی حدود یک دقیقه و 38 ثانیه ای در کانال های تلگرامی و برخی پایگاه های خبری مبنی بر توهین و تحقیر یک کشاورز گیلانی توسط محمود حجتی منتشر شد.

لذا به دنبال حاشیه‌های ایجاد شده ناشی از انتشار ناقص فیلمی از وزیر جهادکشاورزی در جریان بازدید از کارخانه برنج گیلتاز که در زمینه تولید برنج سفید، قهوه‌ای و سبوس برنج فعالیت می‌کند، از سوی حجتی توضیحاتی منتشر شد.

وزیر جهادکشاورزی با رد هرگونه شائبه توهین به برنجکار گیلانی در کارخانه برنج چاف لنگرود نوشته است:

«خدا نیامرزد حجتی را اگر خدای‌ نکرده شائبه توهین به بندگان خدا را در سر خود بپروراند؛ چه رسد به کشاورز دل‌سوخته و زحمتکشی که تلاش می‌کند افت قیمت حاصل تلاش سالانه محصولش را به گوش مسئولین برساند.»

به گزارش ایسنا، دکتر مصطفی سالاری، استاندار گیلان در حاشیه جلسه اخیر کارگروه رفع موانع تولید استان، با بیان اینکه عده‌ای احساس می‌کنند می‌توانند با ریختن آبروی دیگران، برای خود آبرو تحصیل کنند، گفت: این اقدامات در شریعت، انسانیت و وجدان هیچ جایگاهی ندارد و خداوند قطعا به چنین افرادی، آبرو و عزت نمی‌دهد.

متاسفانه برخی که به دنبال «ریختن آبروی دیگران» هستند، سخنان اولیه رد و بدل شده در آن واحد شالیکوبی و فواید برشمرده شده سبوس برنج را نادیده گرفته و این سخن وزیر را توهین به کشاورز قلمداد کردند.

لذا مادامی که در این استان پرداختن به حواشی دغدغه اصلی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد، هرگز به توسعه نخواهیم رسید.

چاف نت

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد