telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 154 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

انتشار جمله “ از این سبوس ها یکم بهش بدید بخوره !!! “ در فضای مجازی از زبان وزیر جهاد کشاورزی در سفر پنج شنبه ۲۳ آذرش به گیلان خطاب به یکی از کشاورزان حاضر و معترض به واردات بی رویه برنج واکنش های متفاوتی در بین اقشار مختلف گیلان بویژه جوانان ، اهالی فرهنگ ، هنر و رسانه از جمله خودم برانگیخت.

 

چاف نت

مسئله مهمی که باعث شد امروز برای روشن شدن اصل ماجرا برای خودم هم که شده سری به بالا چاف لنگرود و محل وقوع این رویداد یعنی کارخانه گیلتاز بزنم .

بعد از خوردن چندین استکان چای در قهوه خانه های چمخاله و چاف و‌ پرس و جوی فراوان موفق به پیدا کردن معروف ترین کشاورز این روزهای گیلان بواسطه انتشار آن کلیپ معروف ، یعنی “ علی عابد چافی “ شدم .

آنچه در این پست می بینید مصاحبه اختصاصی من ، در خصوص چند و چون رویداد مورد اشاره است.

همچنین در گفتگوی مفصلی با آقای اسماعیل فدایی تنها دارنده نشان های استاندارد و بهداشت برنج قهوه ای در کشور و تنها کارخانه تولید سبوس لایه دوم برنج با نشان بهداشت در ایران با سفارش و تاییدیه انجمن حمایت از بیماران دیابتی ایران معلوم شد که سبوس برنج مورد اشاره که علت سفر و بازدید وزیر جهاد کشاورزی از این واحد تولیدی بوده است منحصر به فرد ، خوراکی و دارای خواص دارویی و طبی مختلف از جمله ؛ درمان موثر ریزش مو ، دیابت ، کاهش فشار خون ، کاهش استرس و … می باشد.

تماشای فیلم مصاحبه

 

چاف نت

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد