telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مهرداد لاهوتی بائوج در گفت‌وگو با ایلنا، در واکنش به سوالی درباره انتصاب فرزندش به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله اعلام کرد: این بحث‌ها را رها کنید. بروید دنبال افراد کله‌گنده!

 به گزارش آفتاب نیوز وی در پاسخ به سوالی درباره اظهارنظر پیشین خود مبنی بر اینکه فرزندش هرگز شهرداری چمخاله را نمی‌پذیرد، گفت: خبرنگاران باید به‌دنبال سوژه‌های بزرگ باشند. بروید ببینید به‌عنوان مثال خانواده وزرا و معاونانشان کجا هستند. ببینید خانواده آقای جهانگیری کجا هستند.

نماینده اعتدالگرای لنگرود در مجلس با این حال درباره وضعیت خانواده‌اش توضیح داد: وضعیت خانوادگی من مشخص است. من برادر ۲ شهید هستم. یکی از برادرانم سال ۶۵ و برادر دیگرم هم سال ۶۶ شهید شده است.

 

اخبار چاف و چمخاله

 

سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی ادامه داد: خودم هم جانباز هستم و یک برادر دیگرم هم جانباز است. پدرمان هم حدود ۳۰ ماه در جبهه‌ها جنگیده است.

لاهوتی با این حال از توضیح درباره انتصاب فرزندش به‌عنوان شهردار چمخاله خودداری کرد و گفت: شهرداری این شهر کوچک را رها کنید. بروید دنبال دانه‌درشت‌ها!

مهرداد لاهوتی بائوج چندی پیش در پی انتشار اخباری درخصوص احتمال انتصاب فرزندش کمیل لاهوتی بائوج به‌عنوان شهردار چاف و چمخاله در استان گیلان، ضمن تکذیب این اخبار، گفته بود که اگر کسی حکم انتصاب فرزندش را نشان دهد، به آن فرد یک سکه خواهد داد.

اخبار چاف و چمخاله

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (2)

 • ابوالفضل

  پنج شنبه, اکتبر 12 2017 2:11:00pm

  همیشه از عنوان شهید در این مملکت سوء استفاده میشود .
  " من برادر دو شهید هستم "
  خب باش که چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • آشنا

  پنج شنبه, اکتبر 12 2017 2:14:15pm

  تخم مرغ دزد شتر دزد می شود .