telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 21 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

طی هفته های گذشته مطرح شدن نام کمیل لاهوتی به عنوان شهردار چاف و چمخاله با حواشی فراوان همراه بود و پای ژن خوب این بار در رسانه های گیلان باز شد. 

 پس از حواشی به وجود آمده مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی مخالفت صریح خود را با این موضوع اعلام کرد. البته مخالفت لاهوتی پدر، بدین شکل بود که او معتقد بود پسرش با مدرک کارشناسی ارشد عمران ۱۵ سال است که کارمند مسکن و شهرسازی استان گیلان است و اخیرا به عنوان گزینه پیشنهادی یکی از شهرداری‌های کوچک در منطقه انتخاب شده و کمیل لاهوتی استعداد دارد شهردار یک شهر بزرگ باشد. همچنین از آنجا که چاف و چمخاله در محدوده حوزه انتخابیه مهرداد لاهوتی در انتخابات مجلس بود با این موضوع مخالفت کرد. در جای دیگری از صحبت هایش هم آمده بود که من گفتم که منکر استعداد پسرم نیستم، او فرد توانمندی است ولی به خاطر جلوگیری از حاشیه‌سازی‌ها این کار را نکنید .

اما مخالفت های لاهوتی به جایی نرسید و فرزند ارشد و توانمند آقای نماینده با از خودگذشتگی شهردار شدن در یک شهر کوچک را پذیرفت و به دنبال شهرداری در شهرهای بزرگتر نرفت و اعضای شورای چاف و چمخاله هم او را بر اساس شایستگی هایش انتخاب کردند تا استقلال شورای چاف و چمخاله در تصمیم گیری و انتخاب شایسته ترین ها را نیز نشان دهند… این انتخاب توسط مهرداد وفایی، رئیس شورای شهر چاف و چمخاله تایید شده است .

ناگفته نماند جوانان فراوانی با مدرک کارشناسی ارشد عمران از بهترین دانشگاه های کشور در این استان در آرزوی همان کارمند شدن در مسکن و شهرسازی و ادارات و سازمانها و نهادهای دیگر هستند چه برسد به شهردار شدن… اما به هر حال باید پذیرفت لاهوتی ها استعداد فراوانی در مدیریت دارند!

این اولین بار نیست که یک لاهوتی پست مدیریتی می گیرد و آنها نشان داده اند توانایی زیادی در شهردار شدن و یا مدیریت دارند. فریبرز لاهوتی برادر آقای نماینده هم در سال ۹۴ شهردار کومله بود و چندی پیش بار دیگر به عنوان سرپرست شهرداری کومله انتخاب شد. همچنین حسین لاهوتی نیز شهرداری کلاچای را تجربه کرده است و جمشید لاهوتی هم ریاست آموزش وپرورش لنگرود را در سال ۹۲ بر عهده گرفت.

این استعدادهای خانوادگی در موارد مشابه دیگری نیز دیده شده است و این سوال به وجود می آید که آیا #ژن_خوب قابل انکار است؟

چندی پیش امیر بهمنی فرزند محمود بهمنی، نماینده پیشین ساوجبلاغ در مجلس و رئیس بانک مرکزی دولت دهم، شهردار هشتگرد شد.

شورای شهر گیوی هم فرشاد عباسی ۲۸ ساله پسر اقبال عباسی معاون استاندار و رئیس ستاد روحانی در استان اردبیل را به عنوان شهردار این شهر انتخاب کرد.

همچنین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، زهیر مطهری، قائم مقام دبیر هیات نظارت بر مطبوعات را به سمت سرپرستی اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی منصوب کرد.  وی برادرزاده علی مطهری است.

و یا حمید رضا عارف پسر محمدرضا عارف که از او به عنوان نمونه اصیل #ژن_خوب در برخی منابع یاد می شود هم قرار است به عنوان عضو هیات مدیره‌ شرکت «دارو پخش» منصوب شود. این شرکت زیرمجموعه شستا ،بزرگترین مجموعه‌ زیر نظر وزارت رفاه، است.  

البته توانایی هریک از این افراد بیش از مسئولیتی است که پذیرفته اند! و این موارد تنها تعدادی از توانمندی های خانوادگی در مدیریت است…

چاف

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات (1)

  • حبیب

    سه شنبه, اکتبر 3 2017 1:23:29am

    خلایق هر چه لایق

    ما چافی ها لیاقت بهتر از این را نداریم