telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شهردار چاف و چمخاله علت به تعویق افتادن روز دریای خزر را ادای احترام به شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی دانست و گفت: دومین جشنواره مردمی روز دریای خزر (۲۶ مرداد) در طرح سالم سازی دریای چمخاله برگزار می شود.

 

رضا همام ذاکری، شهردار چاف و چمخاله ضمن تقدیر از  اصحاب رسانه و تبریک روز خبرنگار با این عنوان که هر روز، روز خبرنگار است، گفت: عشق و علاقه به کار خبری از ملزومات این کار پرمشقت است که امیدواریم خبرنگاران به جایگاه واقعی خود برسند.

وی خبرنگاری را از مشاغل سخت دانست و تصریح کرد: امیدواریم خبرنگاران در سال جاری موفقیت های کشور را منعکس کنند.

ذاکری با بیان اینکه دومین جشنواره مردمی روز دریای خزر (26 مرداد) در طرح سالم سازی دریای چمخاله برگزار می شود، افزود: پرواز بادبادک‌ها، ساخت مجسمه های شنی، برنامه های ویژه کودکان، مسابقه نقاشی خانوادگی، برنامه های فرهنگی، غرفه صنایع دستی و گردشگری، موسیقی سنتی از جمله برنامه های پیش بینی شده در روز دریای خزر است.

 

چاف

 

شهردار چاف و چمخاله علت به تعویق افتادن زمان برگزاری این برنامه به دلیل همزمانی با شهادت شهید مدافع حرم پاسدار رشید اسلام مرتضی حسین پور شلمانی و ادای احترام به این شهید بزرگوار عنوان و اذعان کرد: این جشنواره با یک روز تغییر هم در دریای چاف برگزار می شود که دلیل این امر نیز اهمیت دادن به شهر چاف و پیگیری طرح سالم سازی در دریای چاف است.

وی با تاکید بر اینکه دو شهر چاف و چمخاله مکمل یکدیگر هستند و جداسازی بین این دو شهر نابودی هر کدام را به دنبال خواهد داشت، اظهار کرد: فضای شهر فضای گردشگری است و چاف و چمخاله باید به همدیگر اتصال پیدا کند و بلوار وسط بین این دو شهر هم موقعیت و فضای مورد نظر را ایجاد می کند.

ذاکری ادامه داد: امسال برای جاده چاف به چمخاله سه میلیارد تومان در نظر گرفته شده که یک میلیارد آن دولتی و مابقی نیز از فضای داخلی شهرداری باید تامین شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه  بازار قدیمی چمخاله سنگ فرش می شود، تصریح کرد: بازارچه دائمی با غرفه های متعدد جهت رفاه حال شهروندان و مسافران  راه اندازی می شود تا علاوه بر نظم و انظباط محلی ارائه خدمات در تمام طول هفته نیز میسر باشد.

گفتنی است، در پایان این مراسم از جمعی از خبرنگاران تقدیر شد.

چاف

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد