telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 113 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رحیم شیخ طاهر رئیس شورای شهر لنگرود اظهار کرد: شهردار لنگرود در جلسه فوق‌العاده‌ای که برای پاسخگویی به ۳۶ سؤال اعضای شورای شهر لنگرود بود شرکت نکرد.

 

وی گفت: بعد از ارسال سؤالات مطروحه شورای شهر به شهردار، در دو مرحله از رضا کحالی برای حضور در جلسه عصر روز چهارشنبه شورای شهر اطلاع داده شد ولی وی از حضور در این جلسه استنکاف ورزید.

 

چاف نت

 

رئیس شورای شهر لنگرود افزود: با توجه به عدم حضور شهردار در جلسه فوق‌العاده شورا، ۵ نفر از اعضا شورای شهر لنگرود درخواست جلسه استیضاح کردند که در جلسه بعدی شورا اعلام وصول می‌شود.

شیخ طاهر نظارت بر عملکرد شهردار را وظیفه قانونی و ذاتی شورای شهر اعلام کرد و تصریح کرد: برابر با قانون هرکسی باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند ولی عده‌ای از مسئولین در امورات شورای شهر دخالت می‌کنند.

وی گفت: بارها به‌صورت شفاهی و کتبی و در حضور دیگر مسئولین شهرستان از شهردار درخواست شد تا سه موضوع تعامل متقابل شهردار محترم با اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود، پرداخت به‌موقع حق‌وحقوق و مزایا و اولویت‌بندی پروژه‌ها را در نظر بگیرد ولی در این امورات کوتاهی‌هایی انجام شد و این موارد به همراه تعدادی دیگر در ۳۶ سؤال مطروحه نیز درج‌شده است.

 

چاف نت

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد