telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 68 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

رضا همام ذاکری، شهردار چاف و چمخاله در خصوص وضعیت مجتمع‌های گردشگری در این شهر گفت: ساخت و ساز در چاف و چمخاله به دلیل وجود ظرفیت‌های منطقه، وضعیت خوب گردشگری و مهیا بودن بسترها از شرایط خوبی برخوردار است.

 وی با بیان اینکه شهرداری با حفظ بافت‌ها، بسترهای مناسب را برای سرمایه‌گذاران در منطقه ایجاد می‌کند، تصریح کرد: 15 مجتمع گردشگری فعال در چاف و چمخاله فعالیت می‌کنند که پنج مجتمع نیز در حال ساخت است.

 

چاف نت

 

همام ذاکری با اشاره به اینکه یک هتل 5 ستاره در مجتمع ستاره دریا به مسافران و گردشگران خدمات ارائه می‌دهد، افزود: تا پایان سال جاری دو هتل 5 ستاره دیگر هم در این مجتمع به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار چاف و چمخاله در خصوص وضعیت اشتغال در منطقه هم ابراز رضایت کرد و اظهارداشت: با این تعداد مجتمع‌های گردشگری بالغ بر 600 شغل مستقیم و بیش از دو هزار شغل غیر مستقیم ایجاد شده است.

 استقبال بیش از 50 هزار مسافر از طرح سالم سازی دریای چمخاله در تعیلات عید فطر

وی در بخش دیگری از سخنانش هم با بیان اینکه طرح سالم‌سازی دریای چمخاله از اول تیر به صورت رسمی آغاز به کار کرد، تصریح کرد: امسال 25 نجات غریق هم در سه ماهه تابستان فعالیت می‌کنند و افزایش امکانات شهربازی، جشنواره بادبادک‌ها، مجسمه‌های شنی و برگزاری بازی‌های سنتی از برنامه‌های پیش بینی شده در طرح است.

همام ذاکری با اشاره به استقبال گسترده مسافران در هفته گذشته به دلیل تعطیلات رسمی عید فطر و آخر هفته، افزود: بیش از 50 هزار مسافر از طرح سالم‌سازی بازدید داشتند به طوری که پارکینگ موجود در طرح ظرفیت پارک وسایل نقلیه را نداشت و مسافران هم از امکانات طرح ابراز رضایت داشتند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد