بازدید سایت

ما 58 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شورای یک شهر باید از اعضای فرهیخته و باسواد تشکیل شود تا بتوانند با نظرات تخصصی خود ، گره ای از مشکلات شهر را باز کنند و راه را باید برای افرادی که بر حسب اتفاق روزگار به چنین جاهایی راه پیدا می کنند ، بَست .

 متأسفانه کسانی که امروز به شورای شهر چاف و چمخاله راه پیدا کرده اند ، افراد بیسوادی هستند . مدرک تحصیلی بالا دارند اما در فهم و درک مسائل از یک بیسواد هم بیسوادتر هستند . البته به جز یک یا دو نفر که در دوره گذشته بودند و از طریق آرای مردم هم وارد شورای شهر شدند بقیه افراد با خریدن رای و پخش ساندیس و آبمیوه توانستند هزار تایی رای جمع کرده و بر اساس قوانین موجود  وارد شورای شهر شوند . البته این افراد دوز و کلک بازی را از نیاکان خود به ارث برده اند و همچون آنها ، چنانچه صاحب پست و منصب بشوند ، مال و دارائی مردم را یقنا" به یغما خواهند برد .

وقتی ملاک انتخاب در شورای شهر تخصص و شایستگی نباشد ، انتظار غیر از این نمی رود و متاسفانه رای مردم چاف در این دوره آگاهانه نبود و رایشان بیشتر به خاطر پول و آبمیوه ای بود که کاندیدای محترم !!! بین مردم پخش کردند تا رای اشان به 1000 تا برسد . مخصوصا" یکی از کاندیدا که من مطمئنم اگر پایش به شورای شهر چاف و چمخاله برسد ، آنجا را به گند خواهد کشید و این مایه آبروریزی در چاف خواهد بود . وقتی مردم ما در چاف از روی احساس و بدون تفکر انتخاب کنند همین خواهد شد . هر کسی را بهر کاری ساختند و این دلیل نمی شود که هر کسی سر از شورای شهر در بیاورد .

متاسفانه عضویت در شورا هم ، عاملی شده برای فخرفروشی و رسیدن به دنیای مادی .

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد