بازدید سایت

ما 203 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

يکي از پر حرف و حديث ترين انتخاب هاي شوراي شهر، انتخاب کميل لاهوتي، پسر مهرداد لاهوتي نماينده مردم لنگرود در مجلس شوراي اسلامي به عنوان شهردار چاف و چمخاله بود که البته با حواشي اي که در ادامه خواهد آمد، شوراي شهر ناچار شد از تصميم خود برگردد.

 در چند روز اخير اخباري منتشر شد، مبني بر اينکه در جلسه انتخاب شهردار اعضاي شوراي چاف و چمخاله، کميل لاهوتي، فرزند ارشد مهرداد لاهوتي با پنج رأي موافق به عنوان شهردار اين شهر انتخاب شده است.

در سايت هاي محلي سابقه اي که از کميل لاهوتي عنوان شده، مسئوليت بافت فرسوده شهر لنگرود است، اما مهرداد لاهوتي در گفتگو با شرق گفته است: پسرم کارشناسي ارشد عمران دارد و کارمند مسکن و شهرسازي است.

لاهوتي همچنين با تأکيد بر اينکه به پسرش توصيه کرده شهردار نشود گفته است: حد و اندازه ايشان خيلي بالاتر از اين قضاياست. جايي که الان مشغول است (پستي که دارند) کمتر از يک شهرداري تازهتأسيس نيست. [و دليل ديگر اينکه] به جهت همين شائبههايي که وجود دارد، من به او توصيه کردم که اگر مصوب هم کردند، نبايد بپذيري.

پس از اين جنجال ها رئيس شوراي شهر چاف و چمخاله با بيان اينکه انتخاب کميل لاهوتي بدون هماهنگي با پدرش صورت گرفته بيان کرده است که با توجه به توصيه نماينده مردم لنگرود در مجلس شوراي اسلامي، آقاي کميل لاهوتي از بين گزينه هاي تصدي شهرداري چاف و چمخاله کنار گذاشته شدند و شوراي جديد به زودي فرد ديگري را معرفي خواهد کرد.

شهرداري چاف و چمخاله در درجه بندي وزارت کشور، در درجه اول قرار مي گيرد و اين به معناي آن است که شهردار اين شهر بايد حداقل مدرک کارشناسي و پنج سال سابقه اجرايي داشته باشد.

البته اين تنها پستي نيست که در خانواده لاهوتي ديده مي شود. حسين لاهوتي، برادر مهرداد لاهوتي، شهردار کلاچاي بوده است. فريبرز برادر ديگر وي نيز شهردار کومله، جمشيد برادر ديگر رئيس آموزش و پرورش لنگرود و فرهاد، پسر ديگر وي مشاور فرماندار لنگرود است.

لازم به ذکر است اين تنها گوشه اي از مقام و منصب هاي فاميل محور است و اگر بنا به بررسي همه اين موارد باشد، مي توان مثنوي هفت من کاغذي از همه اين موارد نوشت.

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

دین و مذهب