telegram logo icon 4

آدرس تلگرام :

 t.me/chafnet

بازدید سایت

ما 1395 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

حدود ساعت ١١ صبح یکشنبه یک وکیل دادگستری به نام فرزانه پور رجبی هنگام خروج از دادگستری لنگرود هدف شلیک دو گلوله قرار گرفت.

به گفته شاهدان این ماجرا به محض خروج زن جوان از دادگاه مردی میانسال از خودرواش پیاده شد و با یک قبضه سلاح شکاری به این وکیل زن نزدیک شد و با شلیک دو گلوله او را از پا درآورد. مرد مسلح بلافاصله تفنگش را رها کرد و پای پیاده از محل گریخت.

پس از انتقال زن جوان به بیمارستان وی بر اثر شدت خونریزی جان باخت. با مرگ این زن به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب لنگرود تیمی از مأموران آگاهی تحقیقات خود را برای شناسایی قاتل فراری آغاز کردند. نخستین بررسی‌ها از خودروی به جا مانده از قاتل در محل حادثه  نشان می‌داد مالک خودرو مردی ٤٥ساله و دهیار سابق یکی از روستاهای لنگرود و موکل این زن بوده است.
با توجه به این یافته‌ها تجسس‌های پلیس برای به دست آوردن ردی از متهم در دستور کار مأموران قرار گرفت. پلیس تمام مکان‌هایی که احتمال داده می‌شد مرد جنایتکار در آن‌جا مخفی شده باشد را تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار داد تا این‌که با گذشت حدود ٩ساعت از این جنایت دریافتند که متهم در خانه‌ای روستایی حوالی بخش رحیم آباد پنهان شده است.
بدین ترتیب خانه مورد نظر از سوی پلیس تحت مراقبت‌های نامحسوس قرار گرفت و قبل از آن‌که متهم فرصتی برایی فرار پیدا کند از سوی پلیس دستگیر شد.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد